Akcesoria i środki chemiczne dla auta na zimę

03.12.2015 15:21  |  Kategoria Główna

Zima to ciężki czas dla kierowców. Samochody są wówczas szczególnie narażone na działanie różnego rodzaju czynników atmosferycznych, co sprawia kłopoty nie tylko z ich przygotowaniem do jazdy i uruchomieniem, ale także z ruszeniem w trasę. Istnieje jednak szereg akcesoriów dostępnych w sklepie, które mogą ułatwić życie kierowcom.

 

Akcesoria i środki chemiczne pomocne przy przygotowaniu auta do jazdy

 

Jeśli chodzi o akcesoria pomocne przy przygotowaniu auta do jazdy, dla osób, które nie przykrywają szyb, obowiązkową pozycję stanowi skrobaczka do szyb (najlepiej połączona ze szczotką do odgarniania śniegu) oraz specjalny płyn w formie odmrażacza, który ułatwia rozpuszczanie lodu na szybach.

 

Osoby, które cenią sobie wygodę, mogą także zakupić matę termiczną na przednią szybę lub płachtę wykonaną z wysokiej klasy materiałów, która ochroni przed zamarznięciem nie tylko szybę przednią, ale także szyby boczne i lusterka.

 

Akcesoria i środki chemiczne ułatwiające uruchomienie auta

 

Zimą uruchomienie auta może być kłopotliwe, szczególnie jeśli stało ono kilka dni na mrozie. Z pomocą przychodzą wówczas akcesoria i środki chemiczne do aut.

 

Jeśli chodzi o rozruch, szczególnie przydatne mogą być przewody rozruchowe pomagające w uruchomieniu silnika za pomocą innego auta, prostownik, który umożliwia naładowanie akumulatora prądem z sieci lub dodatek uszlachetniający do paliw - depresator, który po dolaniu do baku pojazdu zasilanego olejem napędowym umożliwia szybkie odpalenie silnika nawet przy temperaturze -30 stopni Celsjusza.

 

Z naszej strony, pragniemy gorąco zachęcić Państwa do skorzystania ze specjalnej, zimowej promocji, przygotowanej specjalnie na ten, najcięższy dla kierowców okres roku: https://eport2000.pl/zimowe-promocje.html

Zapisz komentarz

  • (will not be displayed)

* Required Fields« Back