I my wybraliśmy swojego prezydenta. Poznajcie President Henry Classic

17.11.2016 16:07  |  Kategoria Główna

Historia jakich wiele. Pewien kierowca - mógłbyś być to na przykład ty - musi dostać się z punktu A do punktu B w możliwie najkrótszym czasie. W końcu każdemu z nas wciąż się gdzieś śpieszy. Kierowca zdaje sobie jednak sprawę, że wybranie najoptymalniejszej trasy przejazdu nie da mu gwarancji bezproblemowego dotarcia do celu. W każdej podróży czekają przecież na niego pułapki, takie jak korki, objazdy czy niespodziewane kontrole. Kierowca szuka więc skutecznego rozwiązania. Odpowiedzią na jego potrzeby jest CB Radio.

 

 

 

 

 

 

 

Zaoszczędź czas dzięki CB radiu

Czas. Niezwykle cenna waluta we współczesnym świecie. W świecie kierowców może być on wart równie wiele co prawo jazdy, zdrowie i bezpieczeństwo. Może, ale nie musi, bo czas może kosztować dokładnie też tyle ile...cena dobrego CB radia. A chcąc wręczyć kierowcom kilka dodatkowych minut wraz z Majsterkowo sprawdziliśmy, które z nich jest najlepsze.


Jesteś ciekawy?

 

Zwycięzca testu - CB radio President Henry Classic

Do testu wybraliśmy cztery CB radia: Midland Alan 100+, President Jimmy II, President Henry Classic oraz M-Tech Legend III.

Moglibyśmy teraz opisać, jak poszczególne CB Radia radziły sobie w różnych warunkach, ale to można usłyszeć i zobaczyć na filmie znajdującym się poniżej. Walka była dość wyrównana, zwłaszcza pomiędzy kandydatami marki President. Ostatecznie zwycięzcą okazał się Henry Classic, który zapewnił niezwykle wysoką jakość transmisji oraz możliwe najniższe poziomy szumów. Uzyskał to m.in. dzięki włączonemu na stałe filtrowi przeciwzakłóceniowemu ANL, możliwości automatycznej blokady szumów oraz regulacji czułości odbiornika RF Gain. Urządzenie jest intuicyjne w obsłudze, nie zajmuje wiele miejsca i może być używane zarówno w Polsce, jak i poza nią. Cena tego CB radia to 460 zł.

 

 


CB radio to urządzenie, pozwalające nawiązać kontakt z innymi uczestnikami ruchu drogowego, przez co uzyskuje się aktualne informacje na temat utrudnień drogowych czy kontroli. W ten sposób kierowca szybciej i przede wszystkim bezpieczniej przedostanie z punktu A do punktu B niż wciskając przysłowiowy “gaz do dechy”.

 

Przetestowalaiśmy również:

- czujniki parkowania,

- wideorejestratory.

 

 

Zapisz komentarz

  • (will not be displayed)

* Required Fields« Back