Tego pragną mężczyźni! Szczęśliwa 7. trafionych prezentów

22.11.2016 08:59

Uroczo zapakowany prezent spoczywa pod choinką, a ty nie możesz się doczekać, aż wybranek twojego serca rozpakuje go i uśmiechnie się tak szeroko, że przyćmi blask wigilijnej gwiazdki. Gdy moment ten jednak następuje szerokość uśmiechu jest tak jakby mniejsza i wtedy pada magiczne zdanie “I jak cieszysz się?”. Potem zwykle następuje monolog, podkreślający walory nowego krawata, portfela, perfum, a nawet… skarpet - tak na wszelki wypadek, gdyby mężczyzna sam nie zdołał zauważyć tych jakże niekwestionowanych atutów.

 

 

 

 

 

 

 


A co w przypadku, gdy wykorzystasz już wszystkie pomysły na prezenty? Wtedy decydujesz się wpisać w wyszukiwarkę jedno z najpopularniejszych na przełomie listopada i grudnia haseł: pomysł na prezent dla mężczyzny.


Pojawi się wtedy lista 10, 100 czy 101 prezentów idealnych dla każdego reprezentanta płci przeciwnej. Podstawowy problem tych list polega jednak na tym, że w dużej mierze tworzone są one przez kobiety. A czego tak naprawdę pragną mężczyźni?

 


Oto lista trafionych prezentów, które uszczęśliwią każdego faceta

 

 

Prezent I - Coś do sterowania

Mężczyzna lubi czuć władzę. A nic nie daje tak silnego poczucia władzy jak…. pilot. I nie chodzi tu wyłącznie o ten od telewizora. Pole do popisu jest znacznie szersze. Z radością przyjęty zostanie każdy zdalnie sterowany pojazd czy dron.

 prezenty zdalnie sterowane

1. Latająca kula-helikopter MALIS

2. Samochód AXIAL SCX10 DEADBOLT 4WD RTR

3. Dron DJI PHANTOM 3 STANDARD

źródło zdjęć: ceneo.pl

 

 

Prezent II - Coś co przyniesie niezapomniane emocje


Skok na bungee, jazda terenowym samochodem, przelot balonem? Nim sprawisz taki prezent upewnij się, że twój mężczyzna lubi sporty ekstremalne. Nie? Trudno, nic straconego. Zawsze możesz kupić mu bilet na upragniony mecz czy np. galę bokserską.

 

 

Prezent III - Coś do samochodu

Czasami czujesz się jakbyś była na drugim miejscu, a twoją rywalką jest dopieszczona “niunia” stojąca za oknem? Pokaż mu, że w pełni akceptujesz ten nietuzinkowy trójkąt i kup gadżet do auta, taki jak np. wideorejestracja, nawigacja czy niezawodne czujniki parkowania. 

 gadżety do samochodu

1. Czujniki parkowania Blow

2. Wideorejestracja Mio 518

3. Nawigacja Modecom Free Way SX7.0

 

 

Prezent IV - Coś do przechwalania


Jesteśmy próżni. I tak jak kobiety lubią chwalić się nowym naszyjnikiem, tak i mężczyźni z chęcią pochwaliliby się przed kumplami otrzymanym prezentem. Zazwyczaj jednak tego nie robią, bo jak niby mają przechwalać się skarpetą!? Jeżeli zdecydujesz połechtać jego próżność to niestety musisz liczyć się z kosztami, bo w tym przypadku cena może odegrać duże znaczenie.

 

 

Prezent V - Coś co spełni dziecięce marzenia

Mówi się, że mężczyźni to duzi chłopcy. Skoro nie można z tym walczyć, trzeba umieć to wykorzystać, a taka okazja jak Święta Bożego Narodzenia jest do tego doskonała. Nic tak nie rozbudzi dzieciecych emocji jak… wymarzony zestaw klocków czy klasyczna konsola do gier.

Oryginalnym prezentem, o którym marzył każdy chłopiec (zwłaszcza ten urodzony w latach 80-tych) jest również CB Radio. Urządzenie to nie tylko wywoła miłe wspomnienia, ale też sprawi, że mężczyzna będzie szybciej wracał do domu i to w dodatku z mniejszą ilością mandatów. 

 zabawki z dzieciństwa

1.  EGO Technic Mercedes-benz Arocs, źródło: ceneo.pl

2. Game Boy

3. CB Radio President Henry Classic

 

 

Prezent VI - Coś do zjedzenia


Kolejne whisky do kolekcji? Banał. A może tak zamiast alkoholu zaskoczyć ukochanego czymś do jedzenia? W końcu przez żołądek do serca lub do.... , ale to w przypadku, gdy nie potrafisz gotować. Jeżeli nie jesteś pewna swoich kulinarnych zdolności to zabierz go na kolację lub opłać spotkanie w męskim gronie, w czasie którego serwowane będą żeberka, steki czy hamburgery.

 

 

Prezent VII- Coś osobistego


Chcąc się jeszcze bardziej przypodobać dobrze wręczyć gadżet, który pokaże mu jak dobrze go znasz. Uwielbia gry? Kup mu edycję kolekcjonerską tej ulubionej. Godzinami mógłby słuchać Rolling Stonesów? To może ucieszy się z gramofonu i płyty winylowej. Unikaj jednak osobistych prezentów w postaci poduszki z waszym zdjęciem w zestawie z kubkiem i breloczkiem. Zaznaczanie terenu w ten sposób nie ucieszy raczej żadnego faceta. Jeżeli koniecznie chcesz dać mu grawerowany upominek to poczekaj z tym do Walentynek.

 prezenty

1. Gramofon CAMRY CR 1113

2. The Rolling Stones - ENGLANDS NEWEST HIT MAKERS (Winyl)

3. Battlefield 1 

źródło zdjęć: ceneo.pl

 


Czy istnieje recepta na idealny prezent dla mężczyzny? Oczywiście, że tak. Idealny to ten, który dobierany jest indywidualnie. Warto jednak odnieść się również do własnych odczuć i postawić pytanie “czy ucieszyłabym się z podobnego prezentu?”.« Back