Brudne pozostaw tylko myśli - kosmetyki do mycia aut Easy-Wash

13.05.2016 14:51

Czyszczenie samochodu - dla jednych forma relaksu, dla innych nieprzyjemny obowiązek. Jednak każdy wie, że osadzające się na szybach oraz karoserii resztki owadów, kurz i zabrudzenia drogowe wpływają nie tylko na komfort podróżowania, ale również bezpieczeństwo. Dlatego bez względu na to czy samodzielnie myjesz samochód, czy jesteś właścicielem myjni samochodowej, dobrze jest wybrać profesjonalne kosmetyki do czyszczenia, takie jak Easy-Wash.

Easy-Wash to polska firmą, która dzięki swojej jakości i przystępnej cenie zyskała uznanie zarówno klientów indywidualnych, jak i profesjonalnych myjni samochodowych. Jako pierwsi wprowadzili na rynek krajowy preparaty do bezdotykowego mycia, a szeroka gama oferowanych kosmetyków pozwala uporać się z najdotkliwszymi problemami związanymi z czyszczeniem samochodu.

 

Problem 1 - Jak usunąć resztki owadów?


Nie ma chyba bardziej uciążliwych zabrudzeń, niż te pochodzenia organicznego. Resztki owadów oraz odchody ptaków obniżają estetykę pojazdu, jednak mogą również doprowadzić do uszkodzenia karoserii.

Rozwiązanie Easy-Wash Insekt remover

kosmetyki, czyszczenie samochodu, mycie samochodu, usuwanie insektów, Easy-wash Insekt remover

Wyspecjalizowany produkt z łatwością usuwa organiczne zabrudzenia znajdujące się na karoserii, jednak jest na tyle delikatny, że nie uszkadza powłoki lakierniczej pojazdu. Skoncentrowana formuła sprawia, że preparat jest również bardzo wydajny.

 

Problem 2 - Czym czyścić szybę, aby brud ponownie się nie osadzał?


Zabrudzona szyba znacząco zmniejsza widoczność jazdy. Niestety są samochody, które przez swoja aerodynamikę szybciej zbierają kurz oraz inne zanieczyszczenia drogowe. Na taki problem uskarżają się np. kierowcy niektórych modeli ciągników marki DAF.

Rozwiązanie: Easy-Wash Window cleaner

czyszczenie szyb, mycie szyb samochodowych, kosmetyki do szyb,

Produkt dostępny jest zarówno w wersji skoncentrowanej, jak i gotowej do użycia. Czyści szybę, ale co ważne - nie pozostawia na niej smug. Nadaje połysk i sprawia, że zanieczyszczenia tak szybko ponownie się nie osadzają.

 

Problem 3 - Jak uniknąć mandatu?


Kierowcy ciężarówek wiedzą, że jazda brudnym samochodem może skończyć się mandatem. Zwłaszcza w krajach o bardziej rygorystycznych przepisach. Dlatego im bliżej granicy, tym więcej myjni dla samochodów o większych gabarytach, jednak również właściciele osobówek powinni mieć się na baczności. W Polsce za zabrudzoną szybę, rejestrację lub reflektory można zapłacić mandat nawet w wysokości 500 zł.

Rozwiązanie: preparaty i szampony Easy-Wash

mycie karoserii, czyszczenie karoserii, samochód

Preparaty i szampony Easy-Wash, dzięki skoncentrowanej formule sprawdzają się zarówno na myjniach samochodowych oraz podczas mycia ręcznego. Nie tylko usuwają trunde zabrudzenia, ale też nabłyszczają i zabezpieczają karoserię, np. przed korozją.

Czyste auto nie jest jedynie kwestią estetyki. Stosowanie profesjonalnych kosmetyków podczas czyszczenia samochodu pozwoli zabezpieczyć jego elementy przed niszczeniem, ale też zwiększy bezpieczeństwo jazdy i pomoże uniknąć mandatu. Jeżeli brakuje ci chęci i czasu na porządne czyszczenie samochodu, zawsze jest możliwość skorzystania z myjni samochodowych, pracujących na wysokiej klasie kosmetykach. O tym jak wybrać najlepszą przeczytasz w artykule "Porównanie myjni samochodowych. Zalety i wady".

 « Back