Szerokości z CB radiem marki President

08.06.2016 08:45  |  Kategoria Główna

 

Okres wakacji to czas, kiedy ruch na drogach gęstnieje, co w efekcie przekłada się na na większą ilość korków, objazdów oraz kontroli policyjnych. Dlatego, jeżeli podczas letnich miesięcy, planujesz częste podróże, dobrze jest pomyśleć o zakupie radia CB, które skutecznie uchroni przed niechcianymi postojami.Jedną z wiodących marek na rynku CB radiów jest firma President Electronics. Wysoka jakość urządzeń oraz bogactwo parametrów sprawia, że produkowane przez nich przewoźne i bazowe radiotelefony, są cenione nie tylko przez kierowców ciężarówek i aut osobowych, ale też zdobyły uznanie wielu instytucji.

 

 

 

Zaletą oferty marki President jest fakt, że ich CB radia można dobrać do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Wystarczy jedynie wiedzieć, w jakim samochodzie będzie montowane urządzenie oraz jak często zamierzamy z niego korzystać.

 

 

CB radio dla właścicieli samochodów osobowych

 

Na co warto zwrócić uwagę?Cena, intuicyjność obsługi, kompaktowość


W samochodach osobowych nie ma zbyt dużo miejsca na montowanie zaawansowanych urządzeń, poza tym prywatni kierowcy o wiele rzadziej korzystają podczas jazdy z CB radia. Z tego powodu nie ma potrzeby inwestowania dużej sumy pieniędzy. Tym bardziej, że nawet podstawowe odbiorniki, proponowane przez markę President, są wyposażone w funkcje, zapewniające satysfakcjonującą jakość sygnału.


Nasza propozycja:CB radia marki President do 350 zł, które wyposażone są w podstawowe funkcje.


radio CB, radia CB, jak wybrać radio CB, President
Radio CB President Jimmi II ASC może się pochwalić takimi parametrami, jak: squelch, ASC - automatyczna blokada szumów oraz szybki dostęp do kanałów 9/19


radio CB, radia CB, jak wybrać radio CB, President

Radio CB President Teddy ASC posiada następujące funkcje: squelch, ASC, szybki dostęp do kanałów 9 i 19

 

CB radio dla przedstawicieli handlowych

 

Na co zwrócić uwagę?

 

Kompaktowość, funkcje poprawiające jakość sygnału


Przedstawiciele handlowi, tak samo jak prywatne osoby, muszą oszczędnie rozporządzać miejscem wewnątrz kabiny samochodu, jednak w przeciwieństwie do nich korzystają z dróg znacznie częściej. Ważna jest więc dla nich nie tylko kompaktowość radia CB, ale również większa ilość funkcji, odpowiedzialnych za dostosowanie jakości komunikatu.Nasza propozycja:


Niewielkich wymiarów odbiornik wzbogacony pokrętłem RF Gain pozwalającymi na regulację czułości CB radia. Poprzez osłabienie sygnału dochodzącego do odbiornika eliminuje lub znacznie zmniejsza zakłócenia.

radio CB, radia CB, jak wybrać radio CB, President

Radio CB President Johnny III posiada przyciski MEM (programowanie pamięci), ROGER (sygnał zakończenia nadawania), SCAN (automatyczne przeszukanie kanałów), VOX (wybieranie głosowe), HI CUTE (blokada wysokich tonów), ASC oraz RF GAIN.radio CB, radia CB, jak wybrać radio CB, President

Radio CB President Harry III posiada te same funkcje co Johnny III, jednak został wzbogacony dodatkowo o filtry przeciwzakłóceniowe NB. Posiada on również multistandard.

 

CB radio dla kierowcy samochodu ciężarowego

 

Na co zwrócić uwagę?

Multistandard, intuicyjność obsługi, bogactwo fukcji


CB radia są domeną zawodów kierowców samochodów ciężarowych i w dużej mierze produkowane są właśnie z myślą o tej grupie użytkowników. Dla nich najważniejszą cechą jest multistandard, pozwalający na korzystanie z urządzenia w różnych krajach, jednak i oni docenią mnogość funkcji ułatwiających nie tylko korzystanie z odbiornika, ale również udoskonalających jakość komunikatu

Nasza propozycja:


Rozbudowane odbiorniki wyposażone w funkcje odpowiedzialne za jakość komunikatu takie jak squelch, ASC, RF Gain, Mic Gain czy filtry przeciwzkłóceniowe.Radio CB President Walker ASC to propozycja dla fanów tradycyjnego wyglądu odbiornika. Minimalistyczny wyświetlacz został umieszczony na tle szerokiej gamy pokręteł, służących do regulacji odbiornika.

 

radio CB, radia CB, jak wybrać radio CB, President
Bogactwo funkcji przy równoczesnej prostocie wizualnej, takie właśnie jest radio CB President JFK, które zadowoli najbardziej wymagających "mobilków"

radio CB, radia CB, jak wybrać radio CB, President
Wyjątkowo zaawansowane radio CB President Jackson II to radio, które zaskakuje nie tylko fukcjonalnością, ale też prostotą wyświetlacza.

 

CB radio jest, jak do tej pory, najszybszym i najskuteczniejszym sposobem komunikacji pomiędzy kierowcami.  Pozwala uzyskać informacje nie tylko na temat "miśków z suszarą" na drodze, ale też o spodziewanych objazdach czy utrudnieniach w ruchu, co może się okazać nie zwykle przydatne podczas wakacyjnych podróży, a decydując się na zakup CB radia powinniśmy kierować się przede wszystkim własnymi potrzebami i możliwościami pojazdu.« Back