Reklamy z udziałem polskich piłkarzy

10.06.2016 14:33  |  Kategoria Główna

 

 

“Polscy piłkarze grają rewelacyjnie… w reklamach” taka żartobliwa opinia krąży wśród Internautów, jednak trudno się z nią nie zgodzić. Reklamy z udziałem polskiej reprezentacji przykuwają wzrok, zaskakują jakością i często wywołują uśmiech na twarzy. Nic w tym dziwnego, skoro za każdym takim przedsięwzięciem, stoi tabun marketingowców i… bardzo duże pieniądze.

  

 

W przerwie pomiędzy kolejnymi meczami zapraszamy do zapoznania się z reklamami motoryzacyjnymi, w których mamy okazję podziwiać gwiazdy polskiej piłki nożnej.

 

 

Wojciech Szczęsny w reklamie Citroëna DS5

 

Bramkarz reprezentacji polski w 2012 roku wziął udział w reklamie Citroëna DS5, w której to wraz z kolegami z drużyny Arsenal F.C. pokazywał swoje taneczne umiejętności w szkole baletowej.

 

 

 

Lewandowski, Błaszczykowski, Piszczek w reklamie Opla Astry

 

Rok później w reklamie marki Opel mogliśmy podziwiać innych członków polskiej reprezentacji. Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski oraz Łukasz Piszczek w humorystyczny sposób zareklamowali nową Astrę.

 

 

 

Piłkarze w reklamie grupy Lotos

 

W 2015 roku pojawił się spot reklamowy głównego sponsora reperezentacji polski - grupy Lotos Wzięło w niej udział siedmiu czołowych zawodników: Artur Boruc, Łukasz Piszczek, Grzegorz Krychowiak, Jakub Błaszczykowski, Arkadiusz Milik, Kamil Glik i Robert Lewandowski.

 

 

Akcja grupy Lotos “Szczęśliwe Sznurówki”

 

Polscy piłkarze zaprezentowali się również w tegorocznym spocie zorganizowanym przez grupę Lotos #szczesliwesznurowki, której celem jest wsprcie repreznetacji podcza Euro2016.

 

 

Ale że Dudka nie wzięli?

 

Mówiąc o reklamach z udziałem polskich piłkarzy, nie sposób nie wspomnieć o wielokrotnym reprezentancie polski Jerzym Dudku, który w swojej karierze wziął udział w różnych akcjach marketingowych, a podczas Euro2012 był ambasadorem marki Castrol.

 

 


Jak widać piłka nożna oraz motoryzacja idą w parze. Obie te dyscypliny są związane z szybkością, zwinnością oraz techniką, a reklamy z udziałem polskich piłkarzy wywołują pozytywne reakcje wśród kibiców, czekających na sukcesy naszej kadry podczas meczy na Euro 2016.

Osoby szukające większej ilości wrażeń, zarówno sportowych, jak i motoryzacyjnych, zapraszamy do obejrzenia galerii samochodów polskich piłkarzy.« Back