Zmienia je jak rękawiczki. Sprawdź, jakie samochody znalazły się w garażu Lewandowskiego

24.06.2016 23:38  |  Kategoria Główna

 

 

Robert Lewandowski, jeden z najbardziej znanych polskich piłkarzy, kapitan reprezentacji, który na swoich barkach...nosi bardzo wiele. A prywatnie? Prywatnie wielbiciel pięknych samochodów. W jego garażu znaleźć można luksusowe auta, które jak sam mówi, często zmienia.  Sprawdźmy więc, jakie samochody do tej pory znalazły się w kolekcji Lewego.

 

 

 

 


Podpowiemy, że nie zawsze stawiał na samochody ze sportowym charakterem.

 

1. Pierwsze kroki w świecie motoryzacji

Nim do garażu Lewandowskiego wjechały luksusowe samochody, nasz kapitan jak każdy z nas, musiał najpierw nauczyć się prowadzić. Umiejętność tę zdobył, siedząc za kierownicą Daewoo Matiza oraz Forda Sierry. Chociaż ich moc nie umywa się do obecnych aut Lewandowskiego, to zapewne wspomina je z sentymentem.


Daewoo Matiz

Daewoo Matiz - być może takim autem minął cię kiedyś Robert Lewandowski

 

2. Na swoim

Jednym z pierwszych samochodów kupionych przez Roberta Lewandowskiego za własne pieniądze, był Fiat Bravo. Samochód może nie grzeszył urodą i osiągami, ale zapewne przyniósł przyszłemu kapitanowi więcej emocji, niż jego poprzednicy.

fiat bravo
 Fiat Bravo. To jedno z pierwszych z aut Lewandowskiego

 

3. Słabość do Audi

Marką, która regularnie pojawia się w garażu Lewego jest Audi. Robert w swojej karierze jeździł już Audi RS5, Q7, a ostatnio w ramach umowy sponsorskiej nabył Audi RS7.

 Audi RS7

Służbowe auto Lewgo - Audi RS7

 

4. Niemiecka miłość

Audi nie były jedynymi samochodami niemieckiego pochodzenia, w kolekcji zawodnika Bayernu Monachium. Można w niej było spotkać również Mercedesa CL 63 AMG.


Mercedesa CL 63 AMG

Podobny model w swoim garażu miał Robert Lewandowski

 

5. Zamienił Lewy Porsche na….

Porsche Cayenne, którym na co dzień poruszała się żona piłkarza, nie miało lekkiego życia. Najpierw, po ogłoszeniu transferu do Monachium, samochód zawodnika został okradziony z kół. Natomiast w kwietniu tego roku, jadąc na lotnisko, Lewy miał wypadek w wyniku którego, auto zostało uszkodzone. Robert jednak szybko pocieszył się luksusowym Bentleyem w cabrio.

Porsche Cayenne

Podobnym samochodem poruszał się Robert Lewandowski - Porsche Cayenne

 

6. Ferrari i spółka

Robert Lewandowski wybierając samochód do swojego garażu, najczęściej decyduje się na wozy ze sportowym zacięciem. Zwieńczeniem jego kolekcji jest zapewne Ferrari F12 Berlinetta, które pozwala rozwinąć prędkość  do 340 km/h. Ferrari w klasycznej czerwieni robi jednak nie mniejsze wrażenie, niż Lamborghini Gallardo, w którym także mogliśmy oglądać piłkarza.

ferrari F12 berlinetta
Jedno z efektowniejszych aut w garażu polskiego napastnika- Ferrari F12 Berlinetta


Trzeba przyznać, że napastnik reprezentacji polski wybrał sobie dość drogą pasję, jednak jakże piękną. W jednym z wywiadów przyznał, że często zmienia samochody. Robi to raz na pół roku czy rok, a my możemy się tylko cieszyć, że dzięki niemu mamy możliwość oglądania na polskich drogach kawałek dobrej motoryzacji.« Back