CarsLovers Tuning Festival 2016

30.06.2016 15:02  |  Kategoria Główna

 

Piękne samochody i jeszcze piękniejsze kobiety rozgrzeją w ten weekend nie tylko silniki, ale również serca miłośników motoryzacji. 3 lipca w Ciechanowie rozpocznie się III już edycja CarsLovers. Jest to impreza zrzeszająca wokół siebie pasjonatów tuningowanych samochodów. Sprawdź, dlaczego nie może cię tam zabraknąć!

 

 

 

Indywidualność, szybkość, niebezpieczeństwo. Okiełznanie tych żywiołów pociąga i sprawia, że każdego roku na eventach motoryzacyjnych pojawia się coraz więcej ludzi, chcących poczuć dreszczyk emocji. Jednych fascynuje ilość koni mechanicznych, innych niebagatelny wygląd karoserii, jeszcze inni przybywają tu, aby zaczerpnąć inspiracji czy poznać ludzi o podobnej pasji.

 

Wielbiciele samochodów nie zdążyli jeszcze ostudzić silników po piątej edycji kieleckich targów Dub IT, a już mogą ustawiać swoje nawigacje w kierunku Ciechanowa, gdzie w weekend rozpocznie się CarsLovers. Partnerem medialnym tego wydarzenia zostali własnie nasi dobrzy znajomi z wroooom.tv.

CarsLovers, plakat, 2016

Oficjalny plakat CarsLovers.pl Tuning Festival 2016, źródło

 

Co nas czeka na CarsLovers?

Uczestniczy tegorocznej edycji CarsLovers będą mogli wziąć czynny udział w przygotowanych przez organizatorów atrakcjach. Między innymi będą mieli oni możliwość zasiąść za kierownicą Driftowozu czy wzięcia udziału w atrakcyjnych konursach. Emocje podsycą również zapierające dech w piersiach pokazy kaskaderskie, czy przygotowany pokaz Taxi Drift. Pełnoletnich uczestników ucieszy natomiast widok przepięknych kobiet, które z pewnością podsycą temperaturę swoim tańcem.

 

Before party

Chcąc jak najdłużej utrzymać emocje na najwyższym biegu w nocy z 2-3 lipca odbędzie się specjalne Before Party, na które zaproszeni są wszyscy chętni. Tam, do późnych godzin nocnych, będzie się można bawić przy dźwiękach muzyki elektronicznej oraz ryku silnika. Natomiast kibice nie mają się o co martwić, ponieważ o 21:00 odbędzie się transmisja meczu Euro 2016.

Film promujacy festiwal CarsLovers 2016

CarsLovers nie jest jedyną tego typu imprezą w Polsce. Pasjonaci motoryzacji przez cały rok kalendarzowy mają możliwość uczestniczyć w podobnych wydarzeniach, wśród których prym wiodą targi MotorShow w Poznaniu czy wspominane wyżej Dub IT w Katowicach.
Ze swojej strony życzymy wszystkim udanej zabawy i już nie możemy się doczekać, co przygotuje dla nas wroooom.tv.« Back