O Firmie

Nasza firma istnieje na rynku polskim już od kilku lat. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną akcesoriów motoryzacyjnych. Dbamy o to by ciągle rozszerzać nasz asortyment i  dopasowywać go do potrzeb klienta. Z myślą o dotarciu do większej grupy klientów oraz nawiązaniu współpracy z serwisami samochodowymi, sklepami motoryzacyjnymi oraz przedsiębiorstwami transportowymi stworzyliśmy sklep internetowy. W swojej ofercie posiadamy produkty z zakresu chemii samochodowej, bhp i ppoż, oświetlenia pojazdu, oleje i płyny, multimedia, sprzęt CB, akcesoria ciężarowe oraz wiele innych.  

Od początku istnienia sklepu internetowego za swój główny cel obraliśmy sobie zapewnienie maksymalnej satysfakcji klientom oraz kompleksowe zaspokojenie ich potrzeb, poprzez dostarczanie  towarów  wysokiej  jakości w konkurencyjnie niskiej cenie. Dbamy o to by produkty w naszym sklepie zostały zaprezentowane w jak najbardziej wiarygodny sposób, tak by nasi klienci mogli podjąć świadomą decyzję o ich zakupie. Wszystkim naszym klientom gwarantujemy profesjonalną obsługę, szybką wysyłkę i idealnie zabezpieczony towar zgodny z opisem.

Na stronie naszego sklepu znajdą Państwo, również aktualne informacje dotyczące zmian przepisów prawa o ruchu drogowym oraz zakazów jazdy po Europie. 

Gwarantujemy wszystkim naszym Klientom szybką wysyłkę od 1 do 5 dni roboczych za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firmy kurierskiej DPD.