Płatność kartą

Płatność kartą kredytową

Płatność kartą odbywa się za pośrednictwem serwisu DotPay. Do obsługi transakcji zastosowano tam nowoczesne systemy zabezpieczeń - m.in. szyfrowanie SSL. Więcej o bezpieczeństwie dowiesz się z tej strony.

Po wybraniu płatności kartą i potwierdzeniu jej tej formy płatności kliknięciem w przycisk, zostaniesz przekierowany na zabezpieczoną SSL - em stronę autoryzacyjną Polcardu, gdzie zostaniesz poproszony o podanie danych Twojej karty płatniczej. W ten sposób transakcja odbywa się bezpośrednio między Tobą a Polcardem, poza sklepem eport2000. Połączenia z serwerem Polcardu nawiązywane są przy użyciu protokołów bezpiecznego połączenia SSL (Secure Socket Layer) z użyciem certyfikatu cyfrowego. Masz dzięki temu pewność, że podane przez Ciebie informacje pozna tylko Polcard.

W czasie autoryzacji będziesz poproszony o podanie kodu CVV2. Kod CVV to ostatni trzycyfrowy numer wydrukowany na pasku podpisu znajdującym się na odwrocie karty.

Po podaniu danych powrócisz po kilku sekundach na naszą stronę i będziesz mógł zapoznać się z wynikiem autoryzacji. Jeżeli autoryzacja się powiodła, zamówienie zostanie dokończone. W razie niepowodzenia autoryzacji, zamówienie zostanie anulowane. W takiej sytuacji prosimy o wyjaśnienie sprawy z instytucją odpowiedzialną za wydanie Twojej karty.

Jeśli zdarzy się, że część towarów z Twojego zamówienia musi zostać przez nas sprowadzona od naszych dostawców i wpłynęłoby to na opóźnienie w realizacji całego zamówienia, to wówczas skontaktujemy się z Tobą przed wysłaniem paczki. 

Dzięki współpracy z Dotpay udostępniamy również płatność przelewem zautomatyzowanym, przy którym nie ma konieczności wpisywania danych do przelewu oraz danych osobowych. Takie przelewy oferowane są dla następujących przelewów i banków:

- mTranfer – mBank
- płacę  z inteligo
- płacę z iPKO
- przelew24 BZ WBK
- płacę z Orange
- przelew z Bank BPH
- przelew z Pekao24
- płać z ING
- Milenium Bank
- Alior Bank
- płacę z Citi handlowy
- R-przelewRaiffeisen Bank
- open finance
- Toyota Bank
- Płac z BOŚ Bank
- eurobank płaność online
- Deutshe Bank
- T-Mobile usługi ankowe
- paylink Idea
- Pocztowwy24
- płacę z PBS
- płacę z plus bank
- get in bank
- SGB Bank SA
- płacę z Idea Bank 
- bank BPS
- Noble Bank

 

 

 


Więcej o szybkich i bezpiecznych płatnościach z Dotpay dowiesz się ze strony internetowej:
http://www.dotpay.pl/