Odstąpienie od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy kupna w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia (pismo wysłane pocztą tradycyjną lub elektroniczną) nie później niż 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie przedmiotu lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w jego posiadanie.

Mogą Państwo skorzystać z załączonego wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

 

 

Skutki odstąpienia od umowy

 

W przypadku odstąpienia od umowy kupna, zwracamy Państwu wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostawy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa, innego niż najtańszy oferowany przez nas sposób dostarczenia). Zwrot płatności nastąpi niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy kupna. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.

 

        Zakupiony produkt prosimy odesłać na poniższy adres nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od umowy kupna.

 

Port2000 Marcinkiewicz sp. J.

Mostki przy trasie DK-92

66-218 Lubrza

sklep internetowy eport2000.pl